Naruto - Střední 1 - Dílovka

27. dubna 2009 v 20:10 | YukiRa

Seznámení

"Naruto!" vypískla naštvaně Sakura. "C-co se děje, Sakura-chan?" zeptal se roztřeseně Naruto. "Co se děje?! Co se děje?! Ty víš moc dobře, co se děje!" vyjela po něm Sakura. Zrovna kolem procházela Ina. "Co se děje?" zeptala se. "Ten IDIOT... on se mě ptal při testu! A vyhodili nás na chodbu!" řvala Sakura. Ina se zamračila. "Naruto, ty IDIOTE, co když Sakura dostane špatnou známku?" řekla významně Ina. Zazvonila. "Buď rád že zvoní." ujistila ho Sakura. Naruto vystřelil do třídy a sedl si na místo.
Ve třídě...
"Naruto!" křičel Iruka. "Hm...?" Naruto se rozhlédl. "Kolik je X?" ptal se dál naštvaný Iruka. "Nevím." ujistil ho Naruto. "Sasuke?" vyzval Iruka Sasukeho. Sasuke si upravil své brýle, aby vypadal víc sexy a odkašlal si (v rohu třídy omdlely dvě žačky). "X je 1 128." řekl klidně. "Výborně Sasuke." usmál se Iruka a vrátil se ke katedře. "Ty vejtaho." utrousil Naruto. "Naruto, Sasuke má nejlepší výsledky ze třídy a ty nejhorší." informoval ho Iruka klidně. "ZAZUGEEE! Však uvidíš." pomyslel si Naruto a vstal. "Přihlásím se na soutěžní testy škol!" prohlásil.
Zazvonilo...
"Zbláznil ses? Na SOUTĚŽNÍ TESTY ŠKOL? Ty si vážně IDIOT. Vždyť tě úplně rozmáznou. Tam lidi jako ty nemůžou. Zato Sasuke..." Sakura hodila pohled směrem k Sasukemu. "A co to vlastně je?"zeptal se po chvíli mlčení Naruto. "NAAAAAAARUTOOOO!" bouchla Sakura a dala mu pěstí. Později (o hodinu později), když se uklidnila, se Naruto zeptal znovu. Sakura si vzdychla. "Budou tam školy, a jde tam o to, která škola je nejlepší. A ty se tam chceš přihlásit." Naruto mlčel a přemýšlel (WOW!). "Ti se budou divit. Až vyhraju, porazím tím Sasukeho a budu IDOL všech holek!" Naruto se vítězoslavně zamál. "Co máme teď?" zeptal se znovu Naruto. "Ty vážně nic nevíš." zavrčela Sakura. "Ale jo. Volná hodina je hned po téhle." zasmál se. Jak šly, Naruto se nedíval na cestu a do někoho vrazil. "Jejda. Promiň." ozval se teňoulinký hlásek. "To je v pořádku, Hinato." řekla honem Sakura, než Naruto řekl nějakou ze svých inteligentních řečiček. Hinata se otočila a rychle utíkala na holčičí záchody. "Co jí je?" nechápal Naruto. "Máme teď MATIKU." odvedla Sakura řeč jinam. Šli rovnou do třídy. "Sakuro!" zavolala na ni Ina, když vešly do třídy. Sakura si sedla vedle ní. Naruto si sedl sám. "Kdo to vymyslel? Mít po sobě tři MATIKY." zívl.
Po hodině...
"Čtyři úkoly! Se poto?" Naruto naštvaně vyhodil svůj podělanej test. "Slyšel jsem, že se hlásíš na SOUTĚŽNÍ TESTY ŠKOL." konstatoval Shikamaru. "Já také. A Sasuke také, nemám pravdu? Ostatně slyšel jsem, že je nejlepší z vaší třídy. A nechci ti nějak kazit sen, ale ty to asi nezvládneš. Jsi trochu hloupý." dodal upřímně Shikamaru, kterému taky přezdívali VELKÝ MOZEK. "Volná!" vykřikl Naruto a rozběhl se ven.
Večer...
"Jak se to mám naučit?" brblal, ale šprtal se dál. Zazvonil mu mobil (taková krabička, která neměla ani barevný displej). "Halo?" zeptal se do telefonu. "Na-Naruto-kun... Já... já, no... my...(tututu)." ehm položila. Naruto se podíval na mobil. "Shit jeden!" zavrčel a šprtal se dál. Šprtal se asi tak do čtyř, protože krátce po čtvrté unul s hlavou v knihách. Doslova.
Ráno...
Když se probudil, měl na tváři obtisklou stranu. Někdo zazvonil. Byla to Sakura. "Co takhle ráno...?" řekl s únavou. "Je pět hodin, Naruto. Jak dlouho myslíš, že budeš spát? Dneska začínají ty testy. Tak doufám, že ses dobře vypsal a umíš všechno, abys nám neudělal ostudu. "Mluví jako moje matka. Ale... vlastně já žádnou nikdy neměl." vzpomněl si. "Pojď dál." pozval ji. "Takže," začala když si sedla. "budeš mít něco společenskýho na sobě, budeš mluvit spisovně, nebudeš nic říkat, jen když se tě na něco zeptají a..." "OMG, to si prostě nemůžu vzít rifle?" zavrčel Naruto. "V žádném případě." Sakura vstala a šla k Narutově skříni. "T-to bych nědělal!" křikl Naruto, ale pozdě. Na Sakuru vypadla tuna oblečení - a nejenom oblečení(nechtějte vědět). Sakura se vyhrabala z oblečení s ponožkou na hlavě. "NARUTOOO!" zaječela si a Naruto na sebe převrhl vůj zrovna udělaný čaj. Sakura nasr... vstala, oprášila se a došla ke dveřím. "Upřímně je mi jedno, co se ti stane!" zařvala znovu a bouchla za sebou dveřma. Opařený Naruto (ve všech směrech) dál civěl na dveře. Nakonec se i oblíkl.
Ve škole...
"Co? T-to nemyslíte vážně! Já? Já a s ním?" nevěřila svým uším Sakura. "A se Sasukem." Naruto, který až doteď měl místo očí hvězdy, měl teď plameny. "Se Sasukem?" řekl naštvaně. "Se Sasukem?" Sakura to neřekla jako Naruto. Spíš naopak. Sasuke si spravil brýle a odkašlal si. Všechna pozornost těď spadla ne něj. "Proč?" zeptal se. "Protože musí být tři v jedné skupině." vysvětloval Iruka. "OMG." Sasuke se otočil, a utíkal na klučičí záchod, jelikož ucítil, že má tu potřebu...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Garani Garani | Web | 27. dubna 2009 v 21:17 | Reagovat

:-D dobře ty :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama