Naruto - Střední 3 - Dílovka

29. dubna 2009 v 11:28 | YukiRa


Na testech...
"Takže naposled. Žádné podvádění!" zařval Ibiky. "Můžete začít!"
Naruto seděl na přiděleném místě. "Dopr... To je fakt těžký..." Stěžoval si (sámo ne nahlas). "Na-naruto-kun?" Naruto se otočil. "Je, Hinato, co tu děláš?" Vcelku hloupá otázka... "Jestli... jestli chceš... podívej se." Hinata k němu přisunula svůj test. "Super. Ale počkat. Co když mě nachytaj? Co když to na mě Hinata řekne? Ale... Hinata taková není. Ale co když ji Kiba a Shino navedli?" Naruto se snažil přemýšlet. "Proč?" zeptal se nakonec. "No... protože... protože nechci, abys... protože nechci, abys musel domů." koktala Hinata. "To sedí." Usmál se Naruto a naklonil se k jejímu testu. "Číslo padesát! Jste vyloučen! Dále číslo osmnáct a čtyři." ozval se jeden profesor. "Padesátka je hned za mnou. Co když mě uvidí?" Naruto začal hryzat tužku. "Radši ne, Hinato. Ale díky." "Sakra, co mě to jenom napadlo?" Naruto si dále všiml, že ohryzal většinu ze své tužky, tudíž se toho rozhodl nechat. Hinata si zase dala svůj test před sebe. Naruto zavřel oči. "Ti dva mě zabijou!" "Haha! Nezvládáš to, co?" ozvalo se v jeho hlavě. "Kdo-kdo sakra si?" "Běžná otázka!" zasmál se ten někdo. "Dobře, tak co po mě chceš?" zeptal se znovu Naruto. "Další běžná otázka, ale chci ti pomoct." Naruto se objevil v malém pokojíčku. V pokojíčku bylo natřeno na růžovo, po stěnách byly plakáty TOKIO HOTEL, na stole, který byl v rohu, byl velký CD přehrávač, zase samá CD s TOKIO HOTEL. Na posteli byly plyšáci - zmenšeniny TOKIO HOTEL a malé gumové postavička Billa a Toma. "Ty jsi maniak." Zavrčel Naruto. "Tobě se nelíbí TOKIO HOTEL?" zavrčela na oplátku liška. "Radši no coment. Tak mě nějak pomoz." Naruto si sedl na židli. Podíval se na malou klec, kterou obívala liška (vypadala jako malý křeček, akorát měl devět ocasů). "Prostě... nech můj mozek ovládnout ten tvůj." malá liška vycenila svoje malinké tesáky. Naruto kývl. Ocitl se zase na svém místě. Ale... jakoby nemyslel on. "Týjo, Kyuubi je fakt chytrej." Pomyslel si Naruto a začal řešit všechny úkoly. "Nějak mě to jde." Naruto se zasmál a po chvíli měl test hotový. "Využívat Kyuubiho je dobrý." Pak se podíval ne hodiny. Už byl téměř konec.
Sasuke se podíval na svůj hotový test. Ke svému jménu dodělal kytičku a místo tečky na slovem UCHiHA udělal srdíčko. Pak si znovu prošel test. "Celé správně. No jak jinak." Upravil si brýle a podíval se po místnosti. "Doufám, že nám Naruto neudělá ostudu." Sakura si prohrábla vlasy a taky se rozhlídla. Když uviděla, že se na ni Sasuke dívá - nebo alespoň jejím směrem - rozepla si trochu tričko a chtěla se naklonit víc hrudníkem k Sasukemu, ale jejda! Židle naměla opěradlo. Sakura sletěla na zem. Rychle si sedla zpět na své místo.
Gaara vyhodil svoji tužku a zase ji chytil. Prohlídl si svůj test a znovu se dal do házení s tužkou. A takhle pořád dokola (že ho to baví XD).
Kankurou se nenápadně podíval na svůj tahák, který měl na obalech od tyčinek.
Temari měla svůj tahák na vějíři. Ušklíbla se a začala psát další úkol.
"Konec!" zařval Ibiky. "Položte tužky." dodal, když viděl, že někteří - jako třeba Gaara - odmítají položit tužku. "Poslední úkol můžou splnit jen někteří z vás. Tak se rozhodněte. Buď tu otázku zodpovíte, nebo už se nikdy nebudete moct účatnit testů, což bude následovat vyhozením ze školy. Navíc už nebudete moct přejít na jinou STřEDNí šKOLU." Ibiky vypadal pobaveně. "Takže buď teď zkončíte, nebo tu zůstanete a možná odpovíte na otázku." Někteří se přihlásily, že chtějí odejít. Teda většina. "Opravdu už nikdo nechce odejít?" Zeptal se Ibiky. "Tak dobrá! Tady je poslední otázka...!"

Tady je Kyuubi, podobizna v mém příběhu. Akorát není v kleci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YukiRa YukiRa | 29. dubna 2009 v 15:07 | Reagovat

já wm, krátký... ale moc mě toho nenapadá... málo fantazie :-D ... Asi to ukončím dalším bo eště dalším bo eště... no prostě už toho moc nebude... :-D

2 Garani Garani | Web | 29. dubna 2009 v 18:04 | Reagovat

heh..ten obrázek je dobrej :D ..a TOKIO HOTEL  :-D

3 YukiRa YukiRa | Web | 29. dubna 2009 v 19:25 | Reagovat

jj, já wm, že to nebylo úplně nejzábavnější, skoro bych řekla, že to nebylo zábavný vůbec, jen sem to chtěla posutnout dopředu... takže nic moc...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama