Naruto - Střední 4 - Dílovka

29. dubna 2009 v 18:44 | YukiRa

Ehm... tady bude poslední věta z minula a pokráčko...:
"Tak dobrá! Tady je poslední otázka...!" Všichni - ti co zbyli - se na Ibikyho s napětím dívali. Naruto už dohryzal svoji tužku - měl depku z toho, že ho někdo načapal na záchodě, jelikož slyšel podivné chichotání. Sakura si už doupravila své rozcuchané vlasy. Gaara odložil tužku. Kankura přestal přežvikovat a Temari se přestala ovívat. Ale jelikož zjistila, že je v místnosti velice teplo, a že tam není zrovna "voňavo", ovívala se dál. Sasuke přestal čistit své brýle a nasadil je na nos. "Prošli jste. Žádná poslední otázka není, můžete jít domů." zasmál se Ibiky. "COOŽEEE?!" zařval Naruto. "Ti slaboši, co nemají ani trochu sebejistoty, nepatří na tyto testy. Vlastně by se neměli stát třeba ani učitelem, nebo právníkem. Třeba uklízečkou, prodavačkou nebo farmářem. To by je mělo uživit." "Co to mele?" nechápala Ina. "To je jedno. Slabí se neuživí. Právníci musí být tvrdí a zachovat si tvrdou tvář." Ibiky se zadíval z okna. "To jakože nebudem odevzdávat test? Na co sem ho tak zdobil?" Sasuke si vzdychl a prohlídl si svůj test. Dokonce použil voňavé pero s vůní jablka. Ibiky pokračoval. "Jak jsem řekl, slabí tu nemají místo." začal si sundávat čepici. Měl na hlavě plno jizev. "Právník musí zvládnout prát se o tužky, dostat nakládačku, nebo obhájit svěřence. Já jsem zkoušel nejdříve právníka." řekl a ukázal na hlavu. "Hned po praní o tužky jsem toho nechal. Ale i práce učitelů je těžká. Učit malé, rozkošné dívenky s velkými výstřihy, nebo chodit na chlapecké záchodky..." Ibiky se znovu zasněně podíval ve z okna. "Ehm... jak to souvisí s testem?" zeptala se nejistě Temari. "Och, pardon, nechal jsem se unést. Prostě a jednoduše jste prošli. Nashledanou." zasmál se. "A testy nebudete vybírat?" zeptal se Sasuke. Ibiky si ho změřil. Usmál se. "Přijď ke mně do kabinetu, dnes večer, chlapče, ano?" "Proč?" zeptal podezíravě Sasuke. "No ohledně školy, samozřejmě." Ibikymu se zablýsklo v očích. Sasuke, šprt nad šprty to sámo sežral a horlivě kýval hlavou. "Kdy se zjistí, jaká škola je nejlepší?" zeptal se Kankurou s plnou pusou. "Asi zítra." řekl Ibiky. "Tentokrát jsou tu talentovaný děcka." zamyslel se Ibiky. "A nezapomentě přijít i příště!" křikl za nimi - bylo to spíše na děvčata, ale co se dá od Ibikyho čekat.
Po testech...
"Týjo! To bylo snadný!" zařvala Ina - aby to slyšel i Sasuke. "Jo, to jo. Já si myslím, že to Sasuke určitě zvládl!" zařvala Sakura též nahlas a za stejným účelem. "Vlastně, teď mě napadla otázka. Proč se Sasuke snaží být tak chytrý?" Ina ztišila hlas, že teď téměř šeptala. "Já o tom něco vím." řekla významně Sakura a odkašlala si. "Jeho starší bratr Itachi, byl prý pro klan Uchiha, výrobce unikátních papírových vějířu, postrach. Vždy měl špatné známky. Říká se, že jednou, když přišel Sasuke domů, uviděl celý svůj klan na nervy z toho, že jim Itachi dělal takovou ostudu, a oni z toho všichni dostali depku a pak se nervově zhroutili. Jenom Sasuke ten nápor vydržel. Je vážně úžasný." dokončila to šprtka Sakura a musela se nadechnout. "A taky jsem slyšela, že se přidal k AKATSUKI. O tom taky nic nevím." ušklíbla se. "Ty nevíš nic, Ino. Já ti to zase vše vysvětlím. Založil to Pein, ten podle historie, měl nejhorší výsledky, zatím má rekord, ze všeho pětky. Vyhodili ho, a tak se rozhodl založit AKATSUKI. Tam jsou netalentovaní, ale velmi zbohatlí lidé. Všichni měli špatný prospěch. Mají mnoho peněz a vznikli za účelem zničit všechny školy. Mají na to velice dobré, ale drahé právníky. Také si mohou najmout vrahy." Ině přejel mráz po zádech. Sakura pokračovala. "Tak... tak... tak...!" Sakura omdlela, jelikož se jí nedostávalo vzduchu. Ina ji jen přeskočila a zavolala. "Narutoo!" Naruto byl hned u ní. "Myslím, že Sakura potřebuje dýchání z úst do úst." Ina se podle usmála. Naruto pěšně lehl k Sakuře. Mezitím toho Ina využila. "Sasuke-kun!" zařvala a rozběhla se k Sasukemu. "Zmiz. Musím do kabinetu pana profesora!" zavrčel Sasuke. Ale, Sasuke-kun!" Ina smutně lehla k zemi. "Na-naru-Naruto-kun!" vykřikla Hinata, když viděla na zemi Naruta, jak leží na Sakuře. Z toho velikého šoku omdlela. Naruto vzhlédl. "NAARUUTOOO! Co myslíš že děláš?!" zařvala jedovatě Sakura. Naruto začal couvat.
"Tak teď domů?" zeptala se Temari. "Nejdřív mi dáš ten IPHONE." zavrčel Gaara. "Je pořád vybitej." zalhala Temari. "TEEEEEMAAAAAAAAARIIIIII!" zařval velice naštvaně Gaara... Jak Temari a Kankurou dopadnou, je velkou záhadou (Kankura nechtěl obětovat žádnou ze svých tyčinek).
Shino zkoumal broučka na zemi. V tom se ozvalo tiché KřUP! Shino v slzách vzhlédl. "Naruto! Už zase! Musíš jim ničit život! ON se nedožil ani svých patnácti!" Shino začal vyhrabávat hlínu a poté se snažil zbytky hmyzího drobečka sloupnout zpodlahy a uložit do půdy. Naruto dál couval. "A-ale Sa-Sakura-chan... ona..." nedopověděl, protože si všiml, že do něčeho šlápl. "Haf!" zaštěkal Akamaru. "Hodnej Akamaru!" zařval Kiba. Naruto si dále všiml, že to do čeho šlápl, hodně smrdí, a tak si můžete domyslet, co to bylo. "Dáš si křupku?" zeptal se Chouji. "To je otrava!" vzdychl Shikamaru. Naruto se dal v křiku na ústup.


"Naše škola je první?" zeptal se s radostí Naruto. "Nechoď ke mně." zavrčela Sakura. "To, že seš teď invalida neznamená, že se o tobe budu starat." Naruto totiž, jak utíkal, vrazil do lampy, zakopl o stůl, tudíž se rozsypaly melouny, které mu spadly na nohy, ale on běžel v zoufalství dál, a nakonec zkončil pod troskama stánku z ovoce - byl zasypán ovocem a zbytky dřeva. Když se ale dozvěděl, že k němu běží dívka s růžovými vlasy, běžel dál a skočil do jezera, kde přežíval Kisame s pyraněma. Njn, špatný to osud. Naruto nakonec zkončil se všema končetinama v sádře a tudíž na vozíčku.
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Prosím CLicK

*ClicK* 100% (239)

Komentáře

1 _Garani_ _Garani_ | 29. dubna 2009 v 21:52 | Reagovat

omg...hm good konec  jak : Sasuke - "To jakože nebudem odevzdávat test? Na co sem ho tak zdobil?"  .... použil jsem voňavé pero :D ... z toho nemůžu..a jak Gaara pořád s tím IPHONEM..(to je jak Denis bo Jarda :-D  8-O  :-(  ;-)  :-) )
a škoda e končíš :(...nechceš si to rozmyslet? píšeš fakt dobře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama