Naruto - Krátký život v Suně 2 - Dílovka

8. května 2009 v 17:07 | YukiRa

Garani prudce otevřela oči. Uslyšela totiž nějaký zvuk, něco jako když někde proletí KUNAI. "Co to bylo?" zeptala se. "Nevím." odpověděl Gaara, který se díval stejným směrem jako Garani. "Jdu to omrknout." dodala a vstala. Bylo ještě hodně brzo ráno. Ještě ani nevyšlo slunce. Uslyšela další letící KUNAI. Šla podle zvuku, jelikož tam prolítával KUNAI teď každou chvíli. Byla už blízko. Prodírala se keřem a zůstala u jeho konce, aby zůstala ukrytá. Malým otvorem mezi větvemi se podívala ven. Někdo bojoval. Nějací čtyři lidi, které vůbec neznala. Za nimi se tyčila obrovká stavba. "Tady nic není." zašeptala pro sebe. Otočila se a prodírala se zase zpět. Vylezla z křový (XD) a šla pomalu zpět. "Když o tom tak uvažuju, měli bysme asi vyrazit. Jestli Timue a spol nespali a pořád šli, budou mít veliký nástup. Ale neměl by být problém je dohonit. Jenom doufám, že už nedohonili Temari, Kankura a Matsuri." Mezitím už dorazila na místo, kde spala - nejde říct, že se utábořili, jelikož oheň nerozdělali. "Nic, co by nás mohlo zajímat, tam nebylo." oznámila Gaarovi. Podívala se mu do očí a on se díval na ni. Garani se podívala na místo, kde včera nechala pár kousků dřeva a prohrábla si vlasy. To dělala vždycky, když byla nervózní. "Klid. Co to se mnou je? To... to je... prostě se chovám jako idiot." shrnula si to a vstala. "Tak půjdem? Jestli šli celou noc tak..." "Nešli, máme čas. Ale stejně můžeme vyrazit." přerušil jí Gaara. "Jak to víš?" zeptala se, ale právě ve chvíli, kdy se Gaara odrazil. Odpovědi se jí nedostalo. Taky se odrazila a po větvích stromu skákala dál. "Doufám že splníme misi." zašeptala si pro sebe Garani. Garani běžela jak nejrychleji mohla. "Kam tak spěcháš?" zeptal se Gaara. No vyznělo to spíš jako konstatování, ale Garani si to stejně vyložila jako otázku. "Měli bysme to sstihnout za nimi. A taky co když je dohonili ti ze Zvučné?" Garani se pokoušela ještě zrychlit, ale už to nešlo. "Nejsou slabý." řekl Gaara a dohonil Garani. Po delší odmlce a krátkém přemýšlení Garani opět promluvila. "Hm... jenom aby."
Zastavili na rozcestí, kde končil les a vedly tam dvě cesty - jedna doprava, druhá doleva. "Kudy teď?" zeptala se Garani pro sebe, ale řekla to nahlas, takže jí Gaara odpověděl. "Tudy." ukázal doprava. "Já bych řekla doleva." zavrčela Garani. Gaara se ale stejně dal doprava. "Fajn! Tak se rozdělíme!" zařvala Garani a naštvaně se vydala doleva. "On jen... to je... prostě hrůza! Už jsem i myslela, že je v pohodě, ale on... on... Á!" Garani šla teď už pomalu a prohlížela si okolí. Usmála se. "Takový klid." zašeptala.
Ušla už nejmíň deset mil. "Možná... možná jdu opravdu špatně. Ne! Jdu dobře! Ale... kdy už tam budu!" Garani si unaveně sedla na kámen. Kolem jejího nosu najednou prosvištěl Shuriken. Zděšeně uhnula a přitom spadla z kamene. "Co to..." rozhlídla se. "Zase se setkáváme." uslyšela známí hlas. "Timue!" zařvala napůl naštvaně a napůl udiveně Garani. Timue se objevila před ní a zlověstně se usmívala. Vedle ní byli ti další dva. Nikde ale neviděla Sasukeho. "Nečekala jsem, že se shledáme tak brzo." ušklíbla se Timue. "Hm... to je tvůj konec." zasmála se Garani. "To asi těžko! My jsme tři a ty jsi jedna. A navíc, kde je ten kluk? No naštěstí pro nás to vyřídíme rychle a pak se ho zbavíme taky..." Její slova Garani moc nedávaly smysl, ale ona vlastně poslouchala jen na půl ucha. "Tak posloucháš mě vůbec?!" vztekala se Timue. Garani neodpovídala. "Však ty budeš mluvit." dodala. "Na ní!" vykřikla dále Timue a všichni tři se přiblížili. Někdo Garani chytil zezadu. Otočila se. Byl to klon Timue. Chytil ji za zápěstí. Garani se odrazila od země, ve vzduchu udělala otočku a zkroutila klon-Timue ruku za zády. Kopla ji do zad a klon zmizel. To už ale na ni šla opravdová Timue, Nipum a Katum. Garani jenom uhýbala. Po dlouhém uhýbání Timue vytáhla flétnu. "Dopr... co mám dělat? Jenom uhýbat nemůžu..." Garani nemohla nic vymyslet. Neměla čas. Timue před ni skočila, kopla ji, chytla za vlasy a druhou rukou jí dala pěstí do břicha. Garani tlumeně vykřikla. Nipum dal mezitím ruce na zem a z ní vyšel podivný zvuk. Zem začala pukat. Timue uskočila. Garani jen tak tak taky uskočila. Byla už udýchaná. Katum udělal znamení ruky a na Garani mířil obrovský FIRREBALL. Garani zavřela oči, protože už nemohla stihnout uhnout. Nic necítila. Otevřela oči. Uviděla před sebou tmavo. "To už jsem umřela? Cot to je?" ptala se sama sebe. Rozhlédla se doleva a za sebe. Pak se podívala vlelo. "Gaara...?" zašeptala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Garani Garani | Web | 8. května 2009 v 22:50 | Reagovat

good..hele napis dalsi:D .. zajima me pookracovani.. akorat uz si moc nepamatuju ty dili predtim :D

2 hina-chan hina-chan | Web | 9. května 2009 v 7:52 | Reagovat

jéé to je hezký napíšeš pokráčko?? :-D

3 _Garani_ _Garani_ | Web | 9. května 2009 v 13:25 | Reagovat

ale fakt hezky..:D

4 LucQy LucQy | Web | 9. května 2009 v 13:59 | Reagovat

né že bych upa věděla vo co GO, ae hezkej blog x) (Lucka)8)

5 _Garani_ _Garani_ | Web | 10. května 2009 v 17:17 | Reagovat

se mi nechce..a ty taky nemas na blogu nic novyho :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama