Sabaku no Gaara

13. května 2009 v 14:53 | YukiRa

♥Sabaku no Gaara♥ se narodil v Písečné vesnici. Je syn Čtvrtého Kazekage a má dva sourozence (Temari a Kunkurou). ♥Gaara♥ je z nich nejmladší. Jeho matka zemřela při porodu.
♥♥Gaarův příběh♥♥
Čtvrtý Kazekage poprosil stařešiny písečné, aby zapečetili do jeho nejmladšího syna Shukaku, protože byla Písečná slabá. Chtěli použít ♥Gaaru♥ jako ultimátní zbraň na obranu vesnice. Kvůli tomuto "převtělení" Gaarova matka při porodu zemřela. Těsně před tím, než zemřela, proklela písečnou a doufala, že Gaara její smrt pomstí.
Gaaru cvičil jeho otec, ale vychovával jeho strýc Yashamaru. Jednou, když Gaarovi bylo šest let, jeho otec pověřil Yashamara, aby Gaaru zabil, jelikož si myslel, že Gaara je neúspěšný experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl ale Yashamaru těžce zraněn. Před tím, než umřel, řekl Gaarovi, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, nikdy mu neodpustil, že vzal život jeho milované sestře. Yashamaru také Gaarovi vysvětlil původ jeho jména: 我を愛する修羅 - ware wo ai suru shura - masakr z lásky sám k sobě).
Gaarova matka nesnášela vesnici za to, že ji a jejího syna použili jako oběť pro zbraň, a proklela
Gaaru za způsobenou bolest. Poté, co si Gaara uvědomil, že ho nikdo nemiloval, tak použil písek k vytvoření tetování na svém čele - 愛 (ai - "láska") jako symbol démona, který miluje jen sám sebe. Po dalších šest let se neustále Gaaru snažili zabít - všechny tyto atentáty nařídil jeho otec.
Gaara je v podstatě stejný jako Naruto, celá vesnice ho nesnášela a obávala se ho kvůli jeho strašné síle, kterou mu dodává démon v jeho těle (každý JINCHUURIKI, bezohledu na to, v jaké je vesnici, je vychováván stejně). Gaara se tak stal citově vyřízeným, ale tichým člověkem. Jako zábavu a smysl svého života našel vraždění lidí, které Kazekage poslal, aby Gaaru zabili. Vraždil také všechny, kteří byli jiní než on (tedy vlastně chtěl zabít každého). Démon v jeho -Shukaku - těle mu nedovolil usnout, protože ve spánku by sežral jeho osobnost. Gaara tedy nikdy nespí (jenom když použije speciální Jutsu).
Gaara má schopnost ovládat písek díky Shukaku a písek ho také chrání automaticky. To ovšem způsobuje, že Gaara nemůže moc používat Taijutsu. Gaara s sebou neustále nosí nádobu, která má podobu tykve a je plná písku. Písek v nádobě je násáklý krví lidí, které zabil a navíc je vylepšen pomocí Chakry. Samotná nádoba je také vytvořena z písku. Gaara je schopen ovládat libovolný písek v jeho okolí, dokonce z minerálů v zemi i vytvářet další, ale písek v jeho nádobě se mu ovládá nejlépe.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 sabulenka sabulenka | Web | 14. května 2009 v 17:58 | Reagovat

pls mrkni se na můj blog mocky díky a sory za reklamku  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama