Suna 4ever - 2

30. května 2009 v 22:10 | YukiRa

Cooooožeeeee?! Tak to mě poser. Vždyť mi není pět! Ale poslušně jsem dala kufr do pokoje. "Já za chvíli jdu pryč, takže se tu ubytuj." řekla a zavřela dveře. Předsstavovala jsem si to trochu jinak. Mamka není ten typickej druh matek "miluju svý děti". Ona si dělá svý a my jsme hned potom. Teda, alespoň myslím. Někdo otevřel. Byla to Atrysha. "Hm... si myslíš, že ssem přijdeš, a budeš mít hned všechno?" začala. O co jí de? "No..." "Tak na to zapomeň. Neboj, budu tě pořád sledovat." Ona mě nenechá něco říct! "Ale..." "Výš co? Nic nezkoušej." řekla a vypadla. Co to bylo????
Zazvonil budík. OMG, musí to zvonit zrovna teď? Vždyť jsem před chvílí usnula. No a je půl sedmé. Já tam nechci. Ale počkat! Vždyť ani nevím kam! Skvěle. Sedla jsem si a prohrábla vlasy - mimochodem dosti neučesané.
Stála jsem před naším domem a čekala. Kde je? "Čau." ozvala se zezadu. Otočila jsem se. "Nazdar. Co budem dělat? A proč tak brzo? Nestačilo by v osm?" chrlila jsem na ni. "Ne v sedm stačí." řekla klidně. "Tak pojď." řekla. Šly jsme kamsi do neznáma. Zastavila se až u pouště (néééé! poušť ne!). "Tak mi ukaž co dokážeš." řekla. "Cože?" zeptala jsem se. "Ukaž mi, co..." "Nechápu, co ti mám ukázat." osvětlila jsem jí to. "Aha... no, nějaký Jutsu." "Jut co?" nechápala jsem dál. "Aha! Tak ty neumíš ani tohle! Tak mi ukaž, kolik dokážeš udělat sedů lehů." řekla. Vzdychla jsem si. "Za minutu." dodala. Cože? Nikdy jsem neměla ráda tělocvik, ale přesto jsem si sedla do písku a začala dělat.
"Jenom čtyřicet? Jsi na to špatně holka." řekla Temari. Cooo? To je náhodou dobrej výsledek! "A teď kliky." nakázala. Né! Nesnáším kliky, ale co by se stalo, kdybych je neudělala? Vypadala, že by mi to neprošlo. Ok, jdu dělat kliky.
"Ty nemáš moc výdrž. Dvanáct je málo. Ani nevíš jak. Ale dost řečí, ještě dřepy." To je moc! To nedám.
"Jsi na tom hodně špatně. Sice je to víc, než u kliků, ale dvacet je pořád málo. A teď i dáme běh." řekla. OMG! Já umírám. "Nemůžem to nechat na zítřek?" zeptala jsem se. "Ne." odpověděla rázně. "Tak kam?" zeptala jsem se znovu. "Tak dejme tomu že... no, běž za mnou." řekla a já kývla. Rozběhle se směrem do pouště.
To mě jednou zabije! "Zítra zese v sedm." zavrčela. Očividně se mnou nebyla spokojená. Já se s ní rozloučila a courala se po "městě". Zaujal mě obchod s oblečením. Vešla jsem do něj. U pokladny stála holka s vlasama ostřáhanýma na ježka. "Víc než padesát vám za to nedám!" řekla rázně a v ruce držela peníze. "Říkám vám, že to stojí osmdesát!" křičel na ni pokladní. "Ne! Padesát!" rozkřikla se ježatka. "Osmdesát!" oplatil jí to prodavač. Přišla jsem k pultu, a jelikož jsem FEMINISTKA, budu s ježatkou. "Ehm... myslím, že padesát je cena akorát." vycenila jsem zuby, které jsem si pečlivě čistila a tak je mám opravdu bílé. Prodavač stuhl. Nemůže se hádat se dvěma holkama. Ha! "Dobrá..." dodal a vzal si peníze. Já a ježatka jsme vyšly ven. "Díky. Já jsem Garani." usmála se a taky ukázala zuby, které taky byly bílé. Jsme na stejný lodi. "Nemáš zač. Říkej mi Kish." "Tak, Kish, tebe jsem tu ještě nikdy neviděla." řekla. "Jo, právě jsem se nastěhovala." vysvětlila jsem. "Aha, no... už musím, jenom jsem si zašla nakoupit nějaký hadry... tak zatím." dodala a zmizela. Proč tohle všichni dělají???

Šla jsem pomalu "domů". Nedívala jsem se na cestu a přemýšlela jsem. Proč si mě mamka vlastně zavolala? Do někoho jsem vrazila. Spadla jsem na zem. "Heej! Soráč." vstávala jsem a oprašovala se. "Hm...?" zeptala jsem se, a protože dloho neodpovídal, podívala jsem se na tu osobu. Byl to ON. Měl červené krátké vlasy, divný oblečení - jako každej tady - a takový trapný tetování na čele. Kdo by si nechal tetovat na čelo?! Vždyť to není IN. "Tak PROMIŇ." zdůraznila jsem to promiň a protáhla jsem se kolem něj. Magor jeden, ani neumí odpovědět. Co se dá taky čekat? Na tomhle zapadákově přece lidi ani nemůžou být slušně vychovaní. Zvlášť on! Nevypadalo, že by se chtěl omluvit, sproťák jeden! Ale jsem přece feministka a tak... "To je dobrý." řekl. Zastavila jsem se a ohlídla se. On se naopak otočil a šel dál. Dobře... tak možná nejsou až tak nevychovaní. Ale než to z něj vypadlo, byla to dlouhá doba. Ale on byl divnej. Stejně jako tohle všechno.
Mezitím jsem došla domů. Doma - nečekaně Arkysha - ale ají Trysh. "Ahoj, nechceš se trochu seznámit?" zeptala se mile. "Dobrá, to by šlo. Půjdem ale nahoru? Ke mně?" kývla a já šla nahoru. Trysh si sedla na židli a já se snažila to trochu upravit, aby to nevypadalo, jako pokoj pro pětiletou holku. "Tak já jsem Trysh." začala. "Jo, já vím." snažila jsem se být milá. "Co je s Atryshou?" vypálila jsem na ni. "No... Atryshe je šestnáct. Je celý noci pryč a je... někde pořád s klukama. Je... no není zrovna nejhodnější, ale na mě je aji někdy milá. Je to skvělá kunoichi a... má divnej styl oblíkání." dodala. Vím, že chtěla říct, že se oblíká jako KURVA, ale to by bylo moc neslušný. "Tak, co si o tom tady myslíš?" zeptala se ona. "No, je to tu hezký, jsou tu milý lidi." byla to pravda jenom z části. Nemohla jsem jí ale říct, že se mi tu nelíbí ani trochu, a že je to díra světa, a že tu není nikdo vychovanej... to jsem fakt říct nemohla. "Hm... jo, mě je tu dobře." usmála se. Myslela to vážně. "Jdu si uklidit. Tak zatím, Kish." dodala a skočila na postel, a z ní dolů a pak z pokoje. Mě se podařilo trochu to upravit. Aspoň trochu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _Garani_ _Garani_ | Web | 30. května 2009 v 23:44 | Reagovat

aaa...jako Garani?? to uz si trochu prehnala ,ne? :'-( ..:( ..ale to s tema cervenejma vlasama a trapnym tetovanim mne pobavilo! :D

2 _Garani_ _Garani_ | Web | 30. května 2009 v 23:44 | Reagovat

äle jinak dobry

3 _Garani_ _Garani_ | Web | 30. května 2009 v 23:44 | Reagovat

:-D

4 Chie Niji Hatsukora Chie Niji Hatsukora | Web | 30. května 2009 v 23:51 | Reagovat

ja jsem taky feministka! jinak skvely oba dva dily!!

5 hina-chan hina-chan | Web | 31. května 2009 v 6:38 | Reagovat

supéér! dalšíí! :-D  :-D

6 luccy sb♥ luccy sb♥ | Web | 31. května 2009 v 14:56 | Reagovat

ahoojky jukni na muj blog jsou tam pravidla pro moje sb♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama