Září 2009

Akatsuki 4ever 15 - hádka

28. září 2009 v 20:30 | YukiRa HyeNoviTá

Akatsuki 4ever 14 - money

27. září 2009 v 21:55 | YukiRa HyeNoviTá Á LA HiDaN
Tento díl celkem o ničem... ale tak alespoň něco, potřebuju se přes tendle díl dostat k něčemu důležitému :)... snad se bude líbit alespoň trochu.

PROSíM CLICK

27. září 2009 v 21:09 | YukiRa HyeNoviTá
Mám malinkou prosbu, chtěla bych, abyste klikli SEM, není to vůbec takový to zdlouhavý, že musíte odklikat 200 rámečků, abyste skončili... nic takového - to nemám ráda ani já. Jinak to bude vždy v postraním rámečku v oblíbených stránkách, tak kdyby se vám zachtělo :). PLS CLICK

Akatsuki 4ever 13 - GaRaNi

26. září 2009 v 10:05 | YukiRa HyeNoviTá

WeReWoLF´s LiFe - 3

25. září 2009 v 15:45 | YukiRa HyeNoviTá
Noc. Úplněk svítil na obloze, a osvětloval krajinu. V lese se ozvalo vytí vlků a třepotání netopýřích křídel. Byli to opravdu vlci a netopýři? Nebo to bylo něco... jiného? Něco, co by si žádný z normálních lidí nedokázal představit. Něco, co lidé znají jen z bájí a legend. Upíři a vlkodlaci.
To "W" navíc tam neřešte:)

Akatsuki 4ever 12 - CIRKUS!!!

25. září 2009 v 15:29 | YukiRa HyeNoviTá

Akatsuki 4ever 11 - Kdy to ku**a ukončíme?

24. září 2009 v 20:28 | YukiRa HyeNoviTá
Takže než to začnete číst, tak POZOR: Myslím, že jsem Hidana zaměnila, rozhodně se nechová, jak normálně, ale já potřbovala takhle narychlo, ono se to zase vrátí do starých kolejí... tak kdyžtak mi nepište, že tak se Hidan nechová, je to jiný atd... předem díky
Věnováno Garani - speciálně pro ni je tento díl splácanina dvou - takže pro Garani = dva v jednom!!!

HIDAN! !!!YukiRa vs. GaRaNi!!!

24. září 2009 v 15:47 | YukiRa HyeNoviTá
Mám tu problém. Tak jsme si říkali, jak budeme říkat klukům s modrýma očima a blond vlasama - na ty letím - a dostali přezdívku "BONBONCI". Tak Garani říkala, že jim tak říkat nebude. Nejdřív padl Hamburger, pak párek v rohlíku (načež jsem se zeptala, kdo je párek a kdo rohlík - já a bonbonek), a pak HIDAN. Ale já na to "Hidan má fialový oči a šedý vlasy!" a začala jsem se smát, ale Garani mi to hned vytkla - "Hidan nemá fialový oči!" prskla a začaly jsme se hádat. Takže lidi, dávám sem anketu a prosím hlásněte!

WeReWoLF´s LiFe - 2

23. září 2009 v 20:50 | YukiRa Hyenovitá
Noc. Úplněk svítil na obloze, a osvětloval krajinu. V lese se ozvalo vytí vlků a třepotání netopýřích křídel. Byli to opravdu vlci a netopýři? Nebo to bylo něco... jiného? Něco, co by si žádný z normálních lidí nedokázal představit. Něco, co lidé znají jen z bájí a legend. Upíři a vlkodlaci.
To "W" navíc tam neřešte:)

Akatsuki 4ever 10 - Sedma

22. září 2009 v 20:24 | YukiRa HyeNoviTá

Akatsuki 4ever 9 - WTF?

21. září 2009 v 20:15 | YukiRa Hyenovitá

WeReWoLF´s LiFe - 1

20. září 2009 v 21:00 | YukiRa HyeNoviTá
Noc. Úplněk svítil na obloze, a osvětloval krajinu. V lese se ozvalo vytí vlků a třepotání netopýřích křídel. Byli to opravdu vlci a netopýři? Nebo to bylo něco... jiného? Něco, co by si žádný z normálních lidí nedokázal představit. Něco, co lidé znají jen z bájí a legend. Upíři a vlkodlaci.
To "W" navíc tam neřešte:)

Mp3 stáhnouT

20. září 2009 v 12:46 | YukiRa HyeNoviTá
Lidi, už mám zase fajne náladu a píšu již zveřejněný a zase odstraněný WEREWOLF´s life, ale nijak moc záživný to není... jenom mě to tak zase napadlo, protože moje fantazie opravdu nezná mezí... ale nepíšu sem o tom příběhu a jak už napovídá nadpis, když si napíšete, že chcete, abych stáhla nějakou písničku, tak mi to pisněte k tomuhle článku do komentů - jinam to ani nejde xD... jestli ste nepochopili, prostě vám budu stahovat písničky, když si napíšete. Kdyby ste je nemohli najít, já je najdu - doufám :)
Tak pište!
Vaše YukiRa HyeNoviTá

pROč jÁ? :'-(

18. září 2009 v 19:05 | YukiRa Hyenovitá
Chjoo... lidi... nesnáším svůj život. Moji jsou rozvedení... a já teď musím za otcem... a vůbec se mi nechce... kdyby se to nestalo mě! Nechci to nikomu přát, ani nepřeju. JENOM, proč já? Já nic špatného neudělala... a tohle je za to. Za to nic. Musím jet za ním, a za jeho přítelkyní, která je těhule, a on už si mě skoro vůbec nevšímá! Přemýšlím nad tím, že se zabiju.. i když mám mooooc ráda svoji maminku, a sestřičku a pejska... a moji the best friend Garani-chan, která mě dokáže podržet... Jenže ten život už není ono... je to... život na nic... a tak, nejdřív udělám, co chci ještě udělat v životě, tzn. poletět do Japonsska, vrátit Garani-chan peníze, skočit padákem a ... mít alespoň jednou bonbonka - modrookej blonďák. Takže, až tento blog bude hluchý, je to tím, že už nejsem ... :'-(
PS: Pod tímto článkem je AKatsuki 4ever new story :)...

Akatsuki 4ever 8 - FIGHT!

18. září 2009 v 18:30 | YukiRa Hyenovitá

Akatsuki 4ever 7 - mise!

16. září 2009 v 20:45 | YukiRa

Akatsuki 4ever 6 - _!RESPEKT!_

15. září 2009 v 20:30 | YukiRa Hyenovitá

vÝkEC ... :(

15. září 2009 v 19:38 | YukiRa Hyenovitá

Lidiii! Help me! Teda alespoň Garani-chan! Jelikož ona ví, o co go! Takže, abyste zkrátka věděli, já jsem nevinně seděla na lavičce, a jedna kamarádka mě chtěla vyšoupnout. A já měla mobil v zadní kapse (tu Nokiu 5800):
(No není úžasná?? *.*___ je to s dotykovým displayem... ale nepíšu tu reklamu xD)

Ale, samozřejmě jsem se začala bránit a začaly sme se přetahovat. No a samozřejmě jsem promáčkla svůj display... no a kamarádku jsem již ve škole obeznámila s jistou úhradou, ale co se neděje, když přijdu domů? Mamka ssi všimne promáčknutého displaye a hned se ptá, o co jde. Já ji to vysvětlím, akorát řeknu, že jsem se na tom víc než spolupodílela... A pak mi volá taťka, kterej mi říká, že se mi nemůže dovolat... mno a já se omylem prokecnu, že mám display promáčklej. A on chce samozřejmě hned vědět, kdo to udělal. A já mu nechci lhát, protože by mi eště nedával kapesný a navíc on je na mě teď naštvanej, tak je mi to blbý (bych měla černý svědomí...)-jinak nemám s lhaním problém, ale to není k věci- ale k věci je, že on chce za A)číslo na telefon její mamky, B) vzít to z nějaké pojistky (myslím, že se to jmenuje "pojistka na blbost")... a já budu v prdeli, protože za A) jí to budu muset říct, za B) mě za to bude nenávdět a za C) se to postupně dozvý celá třída a já budu jako ten želobníček a prostě ta špatná!!!!!
Tohleto se může stát jenom mě T.T... :'-(

A proto žádám o HELP LINE, prosíííím!
jo, takže mám zase úžasnou náladu, ale AKATSUKI 4EVER bude přibívat, už mám napsanej novej díl :)


Super :)

14. září 2009 v 7:40 | YukiRa
Tak super, už sem si všechno urovnala, a nejsem v depce, a mám ají celkem dobrou náladu, takže dávám zase blog do pohybu. Taky jsem napsala další díl AKATSUKI 4EVER, ve kterým jsem se trochu uklidnila. Měl by nastoupit někdy v blízké budoucnosti. Mno, uvidíte sami. Ani jsem nebyla v depce dlouho, co? Ale já sem totiž super žena, a femministka, a... nevím, co ještě, prostě blondýna. A tak mi nic netrvá dlouho xD.. Mno nic, jenom jsem chtěla oznámit, že jsem zpátky.