Srpen 2010

Povoláním Upír 7

31. srpna 2010 v 20:31 | Yukčaa :D
Z minulého dílu: Pohodila hlavou směrem ke dveřím, a její temně hnědé vlasy poskočily za ní. Někdo zaklepal na dveře a ani nečekal na pozvání a vešel. K mému nosu se dotáhl děsivý smrad, který připomínal bahno. "Rád vás vidím." pronesl příchozí ironicky a bez zeptání si odložil. "Asi se ptáte, proč tak smrdím... musím se maskovat." dodal. "A sem tu, protože tu přespím." dodal ještě a přišel až k nám. "Co tu děláš, Aisu?" zeptala se Sarah roztřeseně. "Něco tu hledám. Něco k jídlu." ušklíbl se a tím ukázal tesáky.

Povoláním Upír 6

30. srpna 2010 v 23:47 | Yukiraaa v akci :D
Z minulého dílu: "Dobře, ale mám podmínku." dodala. Přikývl jsem. "Řekneš mi ji pak... projdeme se." řekl jsem. Přikývla. "Počkám na tebe dole." dodal jsem. Znovu přikývla a zavřela okno. Když se otočila, seskočil jsem ze stromu dolů. Chvíli jsem čekal, ale pak se otevřely vchodové dveře a vyšla Amy. Měla uplou bundu, ty široký kalhoty a čepici. "Tak o čem chceš mluvit?" zeptala se, ale na mě se ani nepodívala.

Povoláním Upír 5

30. srpna 2010 v 17:44 | Yukira :D
Z minulého dílu: Šel jsem po cestě. Na nic nemyslet... to je to nejlepší. Jde to jenom když padá sníh, nebo když dělám něco, co mě baví. A to moc věcí není. Pak jsem ucítil tu vůni. Na chvíli jsem si nemohl vzpomenout, jaká vůně to je, protože otupila všechny moje smysly. Pomalu jsem vzhlédl, jelikož jsem se až do teď díval do země. Stála tam Amy a v ruce držela nůž, kterým si právě rozřízla bříško ukazováčku. Odkapávala z něj krev. Ta úžasná krev. Je špatné jí plýtvat. "Vím to." ozvala se Amy, a tím mě upozornila, že tam vůbec je.

Povoláním Upír 4

28. srpna 2010 v 22:01 | Yukirčina
Z minulého dílu: Muž se pohnul v křeči, což mi připomnělo, že tu ještě někdo další je, a rychle jsem přestal, abych mu neublížil. Chvíli jsem počkal, a když s sebou muž začal cukat, vypil jsem jed. Pak jsem ho našel dveře od sklepa a položil muže pod schody, aby to vypadalo, že spadl ze schodů. Ránu od zubů jsem celou prožízl, aby tam měl jenom celý dlouhý šrám, a ne dva kousance. Pak jsem mu ránu zaškrtil, a po chvíli rána přestala krvácet. Nechal jsem ho tam a vyběhl po schodech, do pokoje a ven do sněhu. Bylo krásně, dokonce i mně se venku líbilo, což se často nestává. Po chvíli došla i Sarah. "Dneska mi stačilo." dodala a mlsně se olízla. Přikývl jsem na souhlas, že mi taky stačilo. A bude mi stačit po zbytek týdne, doufám, že dýl. "Za mnou." dodala a vyběhla. Následoval jsem jí. 

The heroes - 4

27. srpna 2010 v 21:54 | Yukčiša
Jo, po dlouhé době. Tohle tady bude přibývat trochu míň, ale snad bude :) . Protože tohle mě baví docela :D

Akatsuki internát 8

27. srpna 2010 v 21:05 | YukiRa VeRa Natalee Amy Zoey NoRRis
Oficiálně prohlašuju, že pozastavuju tuhle povídku, cože znamená, že tu nebude přibývat. Dík za pochopení

Povoláním Upír 3

27. srpna 2010 v 20:04 | Yukčas
Z minulého dílu: Celou noc jsem musel přemýšlet nad ní. Všiml jsem si, že jsem si její krev vůbec nepřipomněl, když jsem byl u ní. Přitahuje mě tak jako tak? A taky jsem přemýšlel, koho mi tak připomíná. Katherinu...

Dess

27. srpna 2010 v 17:13 | Yukirka
Tenhle dess je spíš děs :D . Ale jelikož já sem chtěla mít aspoň jeden ze sedmi smrtelných hříchu na pozadí, vybrala sem si lakomství a jelikož já když něco začnu, tak ehm ehm vždycky ehm skoro vždycky dotáhnu věci do konce, tak sem to prostě dotvořila a vzniklo z toho tohle = děs. :D ... takže komu se nelíbí, naprosto chápu, komu se líbí nechápu :D ... prostě sem potřebovala vyměnit ten starej za novej :D tamten už mi lezl krkeeem :D ... radši du, bo ode mě někdo něco chytne, a to jsou závažné poruchy mozku :D no tak radši bye :D :D

Juchůůů

Povoláním Upír 2

25. srpna 2010 v 22:58 | Yukčas
Tak dneska kratší, ale osoba chtěla dneska, ale kratší proto, že mě jeden člověk furt rušil. Ale doufám, že good díl bude :)

Kaku/Hidan pictrs

24. srpna 2010 v 20:16 | Yukčas
hidan
Kaku/Hidan pictr pstě :D

Povoláním Upír

23. srpna 2010 v 17:15 | YukiRa VeRa Natalee Amy Zoey NoRRis
Jak jste si asi všimli, začínám psát něco jinýho. Už bych měla dopsat ostatní, já vím já vím já vím! :D ... ale tohle sem měla rozepsaný už dlouho a upíři mě baví :D ... a snad budou xD ... no prostě... UPÍŘI (a slibuju, že už nic začínat nebudu, a všechno nejdřív dopíšu! :D )

Pictíky :D

4. srpna 2010 v 18:31 | Yukča
Jej... tak pokus o kresbu :D