Akatsuki internát 8

27. srpna 2010 v 21:05 | YukiRa VeRa Natalee Amy Zoey NoRRis
Oficiálně prohlašuju, že pozastavuju tuhle povídku, cože znamená, že tu nebude přibývat. Dík za pochopení

Z minulého dílu:  Aisuovi přibili dva ocasy. Nenávistně se vrhl na Hidana, který seděl, takže byl v úžasné poloze, kde to mohl vyblokovat. Rychle popadl kosu a udělal salto dozadu. Pak zvedl ruku a v ní se začalo tvořit cosi zelenýho. Kulička. Plná chakry. Pak se napřáhl a vypálil. Jenže než to stačilo dopadnout na totálně sexy, okouzlujícího, hlavně nepřipraveného a až nemravně vyhlížejícího Hidana (pro některé jedince) někdo to zastavil.

Beybay vykřikla a zakryla si oči před tím zářením. Ale počkat. Každý tu používá tu... chakru. Což znamená... že ji mám i já. Jenže jak jí použít... a vůbec.. jak vím, že ji mám? A co to vůbec je? Klíčem ke všemu je soustředění... přemýšlela a začala se soustředit. A teď...něco... něco... co říkala jednou Zoey. Myslím... "Kage bushin no justsu!" vyřkikla. Vedle ní se objevila docela povadlá věc. Ale klon to byl. Nadšeně vykřikla. Měla ale spálené celé ruce. "Co to tu je za bordel?" ozval se kdosi. Všichni se otočili. Fakt všichni. "To je smetí!" vykřikl jeden. Byli dva a byli si podobní. Oba dredy a oba určitě na mol zhulení. "Tě baštím čéčé." řekl druhej. "Jasný! Poď, high five!" ušklíbl se jeden a druhej mu plácl. Ovšem okamžitě je zavalil ten jinchuuriki, takže bylo po srandě. "To je nějaký divný..." poznamenal vykuleně Hidan. "To je ono! Je to genjustsu!" vykřikl kdosi. "Ale nějakýho debila." utrousil Hidan.

Zpátky na Internátu. O pár týdnů později. Zoey je teď s Hidanem. Dnes jsou rodičovské návštěvy.
"Jej... rodiče nás už jedou navštívit." poznamenala Zoey a vzdychla. "Za jak dlouho?" zavrčel Hidan. "Za hodinku. Teda naši za hodinku." usmála se chabě. "Jak dlouho tu budou?" zeptal se zoufale. "Dlouho ne... doufám." zazubila se. "Tak to i tak budu-budeme-bez-" "Jeden den to bez sexu vydržíš, věř mi." řekla a 'podrabala' ho na hlavě. "Dobře... tak aspoň teď... než přijedou..." žadonil. Zoey nasadila výraz a dělala, že přemýšlí, ovšem zdání klame! "Toho se moc nestihne." zabrblala. "Jenom to, co se stihne." zazubil se doufajíc, že Zoey svolí. "Jáj..." ušklíbla se. Samozřejmě všichni víme, jak to dopadlo...

U Beybay v noční škole
"Jo, já vím, já vím, že to máš přehozený, ale tvoji rodiče vážně nebudou jezdit o půlnoci, lásko." řekl konejšivě Pein, protože se bál, že ho Beybay zase udeří do koulí. Beybay pokrčila rameny a Pein se schoulil. Beybay si ovšem ničeho nevšimla. "No tak jo. Ale budu si to chtít vynahradit!" zvolala a mrkla na Peina. "A jak?" zaslintal v domění, že jeho sny a maturbování po nocích nebude osamnělé. "Chci uvolnit z vyučování a spát celej den a noc!" prskla. Pein se zatvářil nejsmutněji, jak nejlíp uměl, dokonce i piercingy se zatvářily smutně (spíš kvůli tomu, že se na to jak si to dělá budou dívat jenom oni). "Ne." dodal nakonec, ale měl na krajíčku. "Jak ne?!" zaječela Beybay a vrazila Peinovi do koulí. Pein začal výt.

U Chie
"Hele, nezdá se ti, že tady vyjou vlci?" zeptal se Jirayia. Chie zavrtěla hlavou. "Nechápu, proč si mi dával ten stupidní referát na sexuální výchovu." zabrblala. "Vždyť v tom jsi dobrá!" zvolal Jirayia. Chie zrudla a zavrtěla bokama. "Nejsem." řekla sladce a zamrkala dlouhými řasami. "Co to děláš?" nechápal Jirayia. "Ale nic." mávla rukou a pokračovala v referátu. "Jinak, dneska odpoledne přijíždí rodiče, takže se chovej jenom jako učitel. Ne učitel, který je pedofil, a ne učitel, který se mnou spí, jasný?" podmínila si ho Chie. "No... no... dobře. A jak vypadá tvoje matka?" zeptal se Jirayia. Doufal, že si vrzne alespoň takhle. "Ty prase!" zvolala Chie a praštila ho referátem po hlavě. "No co?" zeptal se Jirayia a snažil se zjistit, jestli mu mozek vypadl teď, když ho Chie uhodila, nebo už předtím (někdy předtím). "Jinak, jestli se ti nechce dělat ten referát... můžu tě dát do noční školy." dodal Jirayia. "Nenabízel si mi to už?" zeptala se Chie a dělala, že nemá zájem. "Možná." přikývl váhavě. "A víš, co sem řekla?" zeptala se Chie. Jirayia zavrtěl hlavou. "To je špatný, protože já taky ne." dodala Chie a pořád nezvedla hlavu od referátu. 

Později, když přijeli rodiče, lépe řečeno, u Beybay s jejími rodičemi a nadrženým Peinem
"Vaše dcera má velký potenciál, je velmi chytrá. Patří sem." říkal Pein a snažil si tak udržovat image nejúžasnějšího ředitele na světě (což už mu nešlo u Zoey). "My to víme, proto sem šla. Tohle je přece nejlepší škola, pro ty nejnadanější." řekla její matka. V tu chvíli kolem nich začala běhat Zoey a mávala rukama. "Jsem svobodná! Jsem volná! Jsem ptáček!" volala, a pak odletěla o kus dál. Pein se raději vyhýbal pohledů rodičů Beybay. "Ehm, tohle byla Zoey." dodala Beybay. Peinovi svitl nápad v hlavě a musel se s ním podělit. "Je to totiž ehm... dobročiná akce! Dneska přeci je den otevřených dveří! Dneska sem může kdokoliv." řekl hrdý na větu, kterou dokázal složit tak rychle. Usmíval se jako sluníčko (teda asi ehm od téhle chvíli Zoey nemá ráda slunce). "Abych pokračoval, Beybay byla přeřazena do lepší skupiny." řekl Pein doufajíc, že mu později Beybay dá.

Vedle, vlastně u Zoey
"Neser mě, dítě!" zaječela matka na Zoey. Zoey si zakryla hlavu a skrčila se. "Bomba!" vyjekla a skočila k zemi. "Zlatíčko, jak se ti tu vede?" zeptala se po chvíli. "Je hloupá." řekl Hidan. "Mám vysoký IQ!" zvolala Zoey a vyskočila na nohy. Ukázala na svoji hlavu a pak jí mocně pokývala. "Obrovský." přikývl neúčastněně Hidan. "Doučuju jí z matiky. Má dostatečnou." dodal. Zoey se naklonila k matce. "Je to naopak!" zašeptala. Hidan vzdychl. Matka Hidana propíchla pohledem. "Ale chemie jí údajně jde!" řekl a snažil se z toho vyhrabat. "Seš v tom až po uši." zasmála se zlomyslně Zoey. "Radši bych v tom chtěl být po jazyk." zamumlal téměř neslyšně Hidan, ovšem Zoey to slyšela. Nebýt toho, že tam byla matka, začala by ho mlátit.

Mistromistrovská Chie a její rodiče
"Takže jak se ti vede?" zeptala se jí její matka. "Je to dobrý mami, jenom potřebuju víc makat. Půjdu do lepší části školy." dodala hrdě. "Co to je?" zeptala se matka. "To je část pro nadanější část." řekl Jirayia. "Takže ty tam nemáš co dělat." zamumlala Chie. Vlastně to ani neřekla, jen hýbala rty. "Vaše dcera je nadaná." dodal. "Vsadím se, že tohle říkáte všem rodičům. Jak je na tom se známkami?" zeptal se její otec. "Jenom z občanské výchovy má za dobře." "A taky jenom tomu dělám dobře." zabrblala Chie a usmála se na rodiče, kteří to neslyšeli. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama