Říjen 2010

♥Haloween♥.. happy haloween :P

31. října 2010 v 12:16 | Yukčas
Happy Haloween :D .. .velice chytré. Haloween, den, kdy je linie mezi dimenzí lidí a duší nejtenčí. Užijte si to :P

Síla vůle, čar a kouzel.

28. října 2010 v 20:00
First part...

Povoláním upír 11

28. října 2010 v 18:38 | Yukiřinaaa
Z minulého dílu: Aisu měl hrdinský a sebevědomý výraz typu 'Nikdo na mě nemá'. Musel jsem se zasmát. "Co tu děláš?" zeptal se Aisu. "Dobrá otázka... a co vy?" odpověděl jsem otázkou. "Jdeme z kina." odpověděl Aisu pyšně. Protočil bych oči, nebýt toho, že to prostě nedělám. "Uhneš prosím?" zeptala se Yukira. Trochu jsem poodstoupil. Když kolem mě procházel Aisu, podíval se na mě posmívajícím se pohledem. Nevím přesně, co znamenal, a hlavně mi to bylo jedno.

Yukirka is so happy!

28. října 2010 v 17:39 | Yukčas
Juhů :D ... poslechla jsem Schimi ! :D a mám svoje obrázečky na svém místě :P ... :D jsem taákhle šťastná! :D (jak málo stačí ke štěstí? :D aspoň pro mě :D :P)... no a jinak... si asi ve 20:00 všimnete, že mi tu přibyl nějakej novej stupidito příběh :D tak bych měla uvésto, o čem je :D snad :D 

Mixie, Dru a Julie chodí na internátní školu. Na školu pro Nadání silou vůle. To znamená, že každý má vlohy pro něco jiného. Celkový název je Silou vůle, čar a kouzel. Každá má nadání pro něco jiného. Dru. Je nejdrsnější z party, je v crew, a každou noc chodí pryč. Má nadání pro ohnivý živel, a dokonale se k ní hodí. Je výbušná, drzá, sprostá, drsná, nikdo si na ní nedovolí. Má barevné polodlouhé rovné vlasy a nosí většinou volné kalhoty, a uplá černá tílka s nějakýma converskama. Je jí šestnáct a ráda flirtuje s klukama. Julie je dvojče Dru, a vůbec se jí nelíbí, že je její sestra taková. Julie má dlouhé rovné blond vlasy a je čarodějka. Julie je hodná, tichá, citlivá a bojí se něco říct. Dru jí funguje jako ochrana. Díky Dru si na ní nikdo nedovolí. Je hubená a chodí tak, aby si jí nikdo nevšímal. Je jí taky šestnáct. A Mixie. Mixie má hnědý dlouhý vlnitý vlasy. Má nadání na vodu. Je tichá, uzavřená, ale nebojí se něco říct, aby se prosadila. Je jí patnáct. Je to nejlepší kamarádka Dru a s Julií hodně dobrá kamarádka. Dobře se učí.

Škola je uprostřed města, na které před patnácti lety spadl nějaký kámen. Magický. Od té doby mají někteří lidé vyjímečné schopnosti. Mixie je výjimka, protože ještě nebyla narozená, ale taky to na ní působilo. Díky tomu, že už dřív existovali čarodějové se mohla škola vytvořit a otevřít. Studenti se tam učí i normální učivo, ale to jen málo. Hlavně se učí, jak používat to, co umí. 

>Kraťounce úvodeček :D a snad to bude někdo číst :D :D 
♫A jinak jak si užíváte prázdninkyy? :D :)
☼No nic, už du zase zalízt. :D užijte si prázky (kraťouliloulinký) a něco přidejte! 
♥Yukec :D

Někdo. Něco.

14. října 2010 v 18:23 | Drusillka
Ahoj! :D nechcete NĚKDO, NĚCO přídat? :D .. fakt by nám to všem pomohlo překonat nudu. Kdokoliv, cokoliv. Třeba by mohl NĚKDO dopsat NĚJAKÝ díl, na který čekámE. =D ... už trotím a kurvim češtinu kvůli nudě. A jak se máte? :D ... co škola? :D dnešní rok hrůznej =/ . :D
A mám tu reklamu :D .. :
Chcete zrušit NUDU? :D ... tak NĚCO přidejte! ;)... jo, to už je trapný. Fajn, fajn. Já zase zalezu :D... bye :D

Psychoza říjen

6. října 2010 v 19:42
Svět končí, ale ona začíná. Nemá ducha, ale sama je duší. Žije ve světě nemrtvých. Krev je žíla, ve které neproudí život. Jejím darem je moc, která je z ničeho, a proudí do žádného nekonečna. Zima, jež ji obkličuje, ji připomíná svět, který kdysi byl, ale už není. Vzpomínky, které neexistují? Otázka, zůstane viset ve vzduchu, který sám není vzduch.

Jsme zamčení v sobě. Jsme jiní. Jen děšť. sníh a krupobití bude zasypávat náš příběh. Touha.. ta zůstane. Krev kane do piána a smáčí čerň not. A v srdci zejou rány, a v svícnu hasne knot.