Prosinec 2010

Kdyby byla nuda...

31. prosince 2010 v 14:34 | Yuki
Ahojte! Majitelka svého 'super ultra mega cool' blogu (to v '-' je... prostě ironie :D) se objevila... a neví co by přidávala. Takže kdyby se čirou náhodou někdo z vás nudil, tak jsem s kámoškou založil RP fk profil na Hidana (role player fake profil :D ) a ona má oroxichta... děláme podivnou věc, snažíc se co nejvíce podobat YAOI ♥ ale je to těžké, je z toho spíše parodie... kdyby se někdo z vás chtěl pobavit, nebo tak něco, tak jděte sem (abyste se mohli spřátelit, ale možná nebudete muset, a to) pak > sem.. .:D neumřete smíchy a neříkejte nikomu, že to byla Yukiřina.. :D děkuji mnohokrát... 
Btw, nevím, či jsem přála, ale asi jo, takže k tomu přání na novej rok vám taky přeju, abyste se moc nezřídili :D zatíím :)

Zdravím!

29. prosince 2010 v 19:52 | Yukiřina
Ahoj :D no, já vím, že vždycky napíšu, že končím, nebo že opouštím, či co, a pak něco přidám. Ale teď u toho posledního sem fakt nechtěla! Zlo Ria mě překecla! :D ok, ale k věci.
Asi si možná (asi nikdo) všimli (vy) že sem sem dlouho něco nepřidala. Takže je zde vysvětlení > byla jsem pryč :D ... ano ano, chabé, ale co už. Takže, jak se máte? Co Vánoce? A přeji HNY (happy new year) - (ráda teď nějak píšu ve zkratkách :D) takže BB :))

Akatsuki.

14. prosince 2010 v 6:07 | Yuki
Takže... měla jsem začít tím, co jsou akatsuki zač, že? :D nějak mě to nenapadlo... ok.

Pein

13. prosince 2010 v 18:21 | Yuki
Je asi důležitý začít leadrem akatsuki (podle mého názoru akatrotlů (se jim nic nepodařilo..)).

Pictíky

13. prosince 2010 v 7:15 | Yuki
Tak jo, tak jo. Nejsem tu z vlastní vůle, Ria the Evil mě překecala! (to Evil o něčem už asi svědčí..) a tak se jdu šoupnout obrázky. Protože na víc teď nemám čas :3

Leave this

3. prosince 2010 v 16:14 | Yuki
No čaute. Takže jsem se rozhodla, že opouštím blog. Budu navštěvovat svoje oblíbené blogy, to je jasná věc :D ... takže opouštím. Sice ne úplně, furt tu bude, nezruším ho, ale nikdo sem nechodí, a kvůli tomu mě to nějak moc nebaví.. takže asi bye.