Leden 2011

Oči

25. ledna 2011 v 12:54
Ahoj. Chtěla jsem vás požádat, jestli někdo nedokáže nakreslit oči..
                                   - který jasně říkají 'Jsem ta lepší než ty, dívám se na tebe z patra a si mi ukradený'

Prostě povýšený oči. Bude k tomu Kleopatrovskej sestřih, když vám to pomůže :D...

Milenka. 1

23. ledna 2011 v 16:07 | Yukira
Další část:)

Milenka.

21. ledna 2011 v 14:01 | Yuki
Tohle je příběh od mojí kámošky. Umí - podle mě - hodně dobře psát. Mazeec!:D
Jinak název - Koibito (:D?) údajně milenka - (aspoň myslím):D.. tady je první díl. A doufám, že chápem, že díly budou přibývat, podle toho, jak se jí bude chtít psát, takže můžeme doufat, že není lenoch, jako Yukira:D
So, tady to je!:) First part.. - krátkej úvod!:)

P.S.A.L.A.S.

16. ledna 2011 v 14:49 | Yuki
Ahoj... no... tak ahoj:D 
Zas mám náladu napsat něco co je z reality... no vlastně. Prostě napíšu něco z reality slavné Yukiry:D 
fajn není slavná. Ale prostě sic to asi nikoho nebude zajímat, ale napíšu to.:)

Slayers - malej úvod

11. ledna 2011 v 17:12 | Yukira
Ležela jsem na zemi a líně sledovala dění okolo. Já obvykle nejsem znuděná, pouze občas je okolí prostě nudný. Třeba dneska. Nudná, nehezká, špinavá vesnička, a já ještě ležím na zemi. Nikde ani noha, jen slepice nebo prase se občas pohne (no prase zrovna). Když ona by měla být sranda, ale jsem jediný teenager, který je v naší vesnici, kterou SNAD brzo opustím.
"Hele.. ona zas leží na zemi." ozval se nemálo znuděný hlas a osoba zívla. "Taky tě ráda vidím." podotkla jsem a sjela jsem pohledem svýho staršího bratra. "Nech jí bejt. Je tu nuda jak v ráji." prskla znuděně a velice otráveně jeho dvojče a moje sestra. Oba jsou starší, je jim dvacet jedna. A nevypadli z vesnice. Já na jejich místě, už jsem dávno daleko odsud. 
Leya - sestra a holka - má černé vlasy věčně stažené do copu ala profesorka a nosí šaty ve kterých má velkou prdel. Mell - bratr a kluk - má taky černé vlasy a dost ulízaný. Nosí pořád oblek. A oba jsou to pošuci, ale nehorázní.
Jsme malá vesnička, nejde si od toho nic moc slibovat, to opravdu ne, avšak... oni dva tomu dodávají tu největší nudu pod sluncem! Oba nudní jak černá můra - nehledě na to, že jsme temní elfové, temná nuda tady nebude - vše je tu temné - temný koláč, temná coca-cola a dokonce i temná coca-cola LIGHT. To je prostě naprosto bez fantazie. 
"Hele,  Laura nám hnědne." poznamenala uštěpačně Laya. Hodila jsem na ní temný a naprosto otrávený výraz a postavila jsem se. "Noa? Laya nám hloupne." oplatila jsem jí to a oprášila se. Jo, jsem bílá a když jsem na slunku tak hnědnu - ale to dost temných elfů. "Aspoň budu vypadat hubeně, na rozdíl od tebe." dodala jsem posměvačně. Laya to ignorovala. "Víš, že nejde o vzhled, nýbrž o moc." pokáral mě Mell. "Shut the fuck up! Oba." sykla jsem a pochodovala domů. Kolem mě proběhl hlavní generál naší vesnice - stál by za hřích a docela namakanej, ovšem je mu něco přes tisíc let. Takže ne. "Jsme napadeni!" vykřikl dramaticky. Konečně nějaká akce? "Layo a Melle.. jste naši nejlepší kouzelníci, běžte na věž!" rozkazoval. "A ty Lauro... zvládneš to?" zeptal se. Bezmocně a už dost podrážděně jsem rozhodila rukama. "Ne asi." odpověděla jsem naštvaně. "Tak dobře, běž se schovat!" přikázal. "Nekřič na mě, jsem hned vedle tebe." odsekla jsem, ale rozběhla jsem se domů. Vezmu si luk a šípy, a padám odsud.

Nebylo tak těžké vypadnout. Napadli nás neutrální hráči, a pořád na mě 'Lamo' a mě to sralo, tak jsem je všechny killnula. 

Oka, poslední odstaveček škrtám. Neutrální - ani my, ani luckeři a ani hackeři (luckeři jsou jako aliance ve wowku a hackeři jsou jako horda) zničili naši vesnici. 

Přihlášky :D

10. ledna 2011 v 17:01 | Yukira
Takže.. opět zde oxiduju (aby taky ne, je to můj blog! =D). Musím vám jen říct, že díky mému dobrému příteli, který též píše, jsem dostala nápad na příběh. Beru maximálně pět lidí (vážně MAXIÁLNĚ! :D) a je to asi o tomhle...

Jsme (podle výběru dobra/zla, rasy..) ve světě války (skoro jak wowko nebo takový onlinovky). Budem dělat nějaký dobrodružství a je to prostě fantas magoriaaa :D kdo to nemá rád, ať se nehlásí.

Stačí vyplnit:
1.Jméno
2.Rasa > elf, temný elf, kentaur, člověk.. :D
3.Věk
4.Bojovník/Mág/Lovec
5.Vesnice
6.Hodný/Zlý
7.Kluk/Holka
8.Výběr přítele, či přítelkyně
9.Jak moc jste silní
10.Povaha. 

Uvidím... zase je mi jasný, že to budu psát i když se nikdo nepřihlásí :D

Síla vůle, čar a kouzel XX.

10. ledna 2011 v 16:10 | Yuki
Nejspíš jste zapomněli... takže tady je prozatímní shrnutí... nebo taky možná ne, už si to taky nepamatuju, ale něco snad napíšu .. :D
                       Drusilla měla menší podezření na Johans. Ta jí nechala zavřít za jistých okolností do ústavu. Raven - více pomlácený - v bezvědomí v nemocnici. Julie je hodně nemocná a Bill taky. Mixie našla nějaký papírek, se kterým chce počkat na Billa, protože by jí v hodně ohledech pomohl. Tomix a Ann jsou divní pořád. A Jack je nyní ve vedlejší roli, stejně, jako Will, ale ani už moc nevím, co zde plácám, protože u toho moc nepřemýšlím. Gomen :D tak to je konec... tady je konečně dvacítka :)