Hunter school 3.

14. ledna 2013 v 22:15 | Yuki
Třetí, komečně se nám to trošku rozjíždí. Yes, já vím, že je to nepřehledný, ale snažím se :D . Mám moc školy, která ovlivňuje můj mozek. Dělá z něj kaši.

"Kde sakra je?" mručela Alex a zívla.
"Jo, vy ste aspoň fakt vybírali zbraně.. My s Julčou tu už hodinku jen tak syslíme," zavrčel Break. Pak se zarazil. "Vlastně dvě."
"Třeba se jí něco stalo," kuňkla tiše Julia s pohledem zabodnutým do země.
"Jo!" zvolal radostně Vinc. Všichni na něj hodili pohled a udělali face palm. "N-ne takhle.... eeeh, třeba bojuje s nějakým hustokrutopřísným démonem."
"Fakt hustokrutopřísně," ušklíbla se Alex a protáhla si ruce.
"Nazdárek uchcánci," ozval se líný, zjevně sotva probraný hlas a před nimi se objevila Ria s medvídkem v ruce. Zarazila se a medvídek udělal puf. "Tak simvyberte zbraně," zamumlala se zavřenýma očima. Zamlaskala.
"Opravdu spí?" zašeptal Vinc v otázce a zůstal zírat.
"Dá se spát?!" rozkřikla se Reina a vztyčila ruku jako superman. Nstalo hrobové ticho, jen občas Ria pochrupkala. "Teda... Teda chci říct... může se spát na nohách?"
"Ona může všechno," namítl Break.
"Tak kde to vázne?!" rozkřikla se a všichni okamžitě stáli v pozoru.
"My... my už máme zbraně," ozvala se Alex a pozvedla svůj oštěp.
"Skvělý, zlatíčka. Tak můžeme."

"Dobře," zamumlala Ria, když přístroj v její ruce pípal v trochu rychlejším intervalu, než normálně. Byli hluboko v lese, kde nebyla ani noha, protože to bylo opravdu opravdu hluboko. "Víte, jak se nenechat zabít?" obrátila se k nim s pozdviženým obočím. Upřímně, nečekala žádnou odpověď. "Víte vůbec, jak zabít démona? Reino?"
"T-tedy..." Reina se rozhlédla po ostatních, kteří na ní viseli pohledy. "Nedívejte se!" Zakryla si obličej.
"Výborně,když se nebudete dívat, máte jistou smrt," ušklíbla se Ria. "Což VÁS čekátak jako tak, dřív nebo později."
"Já myslela, abyste se nedívali na mě, stydím se," zamumlala smutně Reina a zadívala se do země.
"Jestli nechcete umřít," Ria je všechny shlédla pohledem, najednou byla úplně vážná, "vaše rány musí být rychlé, přesné. Nesmíte váhat, protože démoni se rychle otřepají. Zkoušet démona škrtit ve vašem případě nikdy nebude mít smysl, protože vás mezitím zabije."
"Ale já jsem v nějaké kurva učebnici viděl, že démon škrtí démona," namítl Vinc. Nastalo hrobové ticho, které o několik sekund později vystřídal Riin upřímný hlasitý smích. Několik minut nemohla přestat.
"Já si z tebe uchcávám," řekla stírajíc si slzy smíchu, když jí to přešlo.
"Cos dělal v učebnici?" přidala se Alex.
"Obrázky." Vinc pokrčil rameny.
"To vše vysvětluje," řekla Ria už opět vážně. "To ste možná vidět někde mohli, ale to museli ti démoni být na stejné nebo podobné silové úrovni. Vy, malí nicitní červíci, nemáte absolutní šanci proti démonovi střední třídy, natož, abyste mohli škrtit vlastní třídu," usadila je.
"Jak rychlý mají být ty útoky?" zeptal se Break opírající se znuděně o nějaký strom.
"Nejlíp v okamžiku, ve zlomku sekundy. Čím dýl váš úder trvá, tím větší možnost má démon se vyhnout nebo vzpamatovat," odpověděla. "Pořád nemůžu uvěřit, žes otevřel učebnici," dodala nedůvěřivě. "Ještě nějaké otázky?"
"Když by se prali velryba a slon... kdo by to vyhrál?" zeptal se Vinc a pozvedl jedno obočí.
"K věci," zavrčela Ria. "No, ale kdyby to bylo ve vodě, sázím na rybku." Otočila se a šla hloub do lesa, kde se pípání zrychlovalo.
Alex se ušklíbla a dloubla Vince do žeber.
"Chtělo by to už nějakou akci," poznamenal znuděně Break a zívl, aby tomu dodal ten efekt. Julia se na něj jen letmo podívala.
"Fajn!" vykřikla najednou Ria asi po sto metrech a všichni si skoro nakakali do kalhot. "Kousek odsud je nějaký démon, takže se můžete předvézt." Na jejím obličeji se objevil rape face.
Kousek od nich to zašustilo a všichni ucítili, jak se nepříjemná zima otřela o jejich kůži. Všechno bylo trochu ponurejší (existuje to slovo vubec?) a skoro je přemáhal strach.
Ria zmizela. V tu chvíli Julia chytila Breaka za bok a on se proměnil v kosu. Zamračeně se rozhlížela.
"Kam kurva zmizla?" zeptal se Vinc a zvedl před sebe svůj meč přičemž se rozhlížel.
"Prostě nás tu nechala," odpověděla Alex, která rovněž pozvedla oštěp před sebe a rozhlížela se. "Sprostý. Reino, dokážeš ho nějak zaměřit?" Svůj pohled nasměřovala k hnědovlásce, která měla napůl prázdný pohled, ale obličejem přitom nepohnula. "Reino!" zopakovala její jméno, když nereagovala.
"C-co?"
"Zkus tu věc zaměřit."
"Ano," přikývla a v hlavě hledala správný úsek latinského textu. Ale nic. V její hlavě bylo prázdno. Přepadla ji panika a polilo ji horko. Přešlápla a snažila si vzpomenout.
Odnikud se objevil temný stín. S napřáhnutou rukou se vrhl na Reinu. Ta vykulila oči a zůstala stát, jako socha.
"Reino, uhni!" vykřikla Alex, ale sama nezvládla nic jiného. V poslední chvíli před ni přiskočil Vinc a odvrátil útok. Stín vydal podivný zvuk a zmizel. To už se Alex donutila k pohybu a vzala Reinu za rameno. Trochu ji odvedla zpátky. "Julie, máš nějaký nápady?" zeptala se černovlásky, která zatím stála s bratrem v rukou a analyzovala situaci.
Julia přikývla. "Vincent bude dávat údery. Já mu budu pomáhat a zároveň chránit Reinu. Ty ji budeš chránit taky. Reina mezitím bude vymítat," řekla tiše, ale odhodlaně.
"Fajn fajn," ušklíbl se Vinc. Byl nadšený z toho, že se může bít, když na to čekal tak dlouho.
Reina se podívala na Alex, hledala trochu povzbuzení. Alex se na ni usmála.
"Chráníme tě," dodala jistojistě, což jí opravdu pomohlo. Opět zalovila v paměti a tentokrát jí to vyskočilo téměř ihned. Začala odříkávat latinský text.
Démon se opět objevil, tentokrát mohli trochu zaostřit. Démon byl vysoký jako oni, měl šedou kůži a dva růžky na hlavě. Ocas nebyl nijak dlouhý.
Chtěl dostat Reinu, která odříkávala vymítací část. Nejdřív ze strany od Vince, ten útok hravě odrazil. Potom od Julie a Breaka, přičemž Julii se ho povedlo dokonce trochu zranit.
"Pěkný, ségra," ocenil to Break pyšně.
Alex bylo jasné, že teď to zkusí od ní a nachystala se. Čím déle čekala, tím víc byla nervozní. Polkla. Když se démon opět objevil, sice odrazila útok, ale démon jí udělal šrám na tváři.
"Sráči!" prskla naštvaně.
Všichni stáli v pozoru, když démon pořád nikdo. Reina se dostávala do čtvrtky a potom se zastavila.
"Co se děje?" zeptal se Break. Bylo slyšet, že je trochu nervozní.
"Není to roháč..." namítla tiše. "Nevím, co to je." Řekla už nahlas.
"Musíme to zjistit k tomu, abys ho zničila?" zabrblal znuděně Vincent.
"To by bylo možná fajn," ušklíbla se Alex.
"Ale jak se to dá zjistit?" zeptal se Break.
"Buď odříkám komplet celý text..." odmlčela se.
"...nebo ho chytíme a pohlídneme si ho," doplnila ji Alex osvíceně. "Takže bych ho chytila. Co myslíš, July?"
"Nejlépe. Vinci, bude to na tobě. Reino, přemýšlej, kde byla chyba. Alex, udělej kolem Reiny ochranné vajíčko, budeme tě mezitím s Breakem chránit."
Alex přikývla. Obdivovala, jak dokáže Julia být tak v klidu a stále vymýšlet plán, když jí z hlavy vypadlo všechno logické.
Sedla si na zem a zavřela oči. "Všemohoucí konstruktivní..." Začala a maximálně se soustředila. V hlavě myslela na bílé energetické vajíčko, které ochraňovalo Reinu i ji. Nakonec ho ale udělala kolem všech. Cítila velký úbytek sil. "Hotovo," zamumlala se stále zavřenýma očima. Její soustředění muselo být stoprocentní, aby se něco nepřerušilo.
Mezitím se Vinc snažil démona najít. Samozřejmě hlavně očima, ale Vinc nepřemýšlí u toho, co dělá, takže se tu a tam proběhl.
"Začátek byl správný," přemýšlela Reina nahlas při vzpomínce na to, jak démon zakvílel a vytratil se.
"Tak začni znovu, zkus to," vybídla ji Alex a kvůli tomu trochu polevila. Obnovení jí stálo další síly.
Reina zaváhala. Každý špatný pokus stál nejen ji, ale všechny úbytek sil. Ale začala znovu. Soustředila se a vkládala do slov energii, u čehož v hlavě hledat nemohla, protože by to nemělo účinek. Věděla, že to bude muset zvládat, až proti nim nastoupí nějaký démon vyšší úrovně.
Démon se opět objevil a snažil se na Reinu zaútočit. Tentokrát to ani Julia ani Vincent nestihli vykrýt a démon to celým svým já narazil do energetické stěny. Alex mimoděk zaúpěla. Tohle ji stálo velké množství energie.
"Chyť ho!" vykřikl Break k Vincovi. Neváhal a skočil po něm. Jakmile ho chytil, začaly jeho dlaně syčet a šel od nich kouř.
"Au!" sykl a ucukl.
"Drž ho!" vyštěkl Break, ale démon se stihl vytratit.
"Reino, znovu," vyzvala ji Julia klidně. Reina přestala odříkávat a začala znovu.
Alex začínala mít pocit, že potřebuje spát. Byla už teď vyčerpaná, už to moc dlouho neudrží.
Démon se objevil znovu. Tentokrát ho Vincent chytil a nepustil ani přes bolest. Reina démona shlédla.
"Je to obyčejné posednutí," oznámila jim unaveně. Otřela si čelo a začala opět odříkávat. Démon začal kvílet víc a jeho řev se zesiloval. Když Reina došla do půlky, démon se vyrhl a odhodil Vince na strom, kde se bouchl do hlavy. Vrhla se po něm Julia s Breakem, ale ty démon také hravě odklidil ze své cesty. Ve stejnou chvíli Alex už více neudržela svoji ochranou bublinu a démon se vrhl na Reinu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rena Stirk Rena Stirk | Web | 14. ledna 2013 v 22:24 | Reagovat

Nice, jen tak dál :DD Kam jsem zmizla?:D

2 Yuki Yuki | Web | 14. ledna 2013 v 22:30 | Reagovat

jen ty víš kam furt mizíš :D

3 Chie Niji Hatsukora Chie Niji Hatsukora | Web | 15. ledna 2013 v 14:35 | Reagovat

No jo latinsky texty.. nedivim se, ze lovim v pameti :D i kdyz, latina neni zase tak tezka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama