Andělé

3. března 2013 v 20:16 | Domii
Andělé. Co vlastně jsou? Proč jsou? Jak vypadají? Jak poznám, že se mnou komunikuje?
Andělé jsou čistá konstruktivní (neboli ta 'dobrá') energie, jsou to bytosti světla. Nemají ego, takže nejsou - nemůžou - být zlí, neodsuzují nás, milují nás bezpodmínečně. Jsou tu, aby nám pomáhali, když jim dáme tu možnost a poprosíme je. Nikdy neudělají nic, co nechceme nebo o co nepožádáme. Stačí jen potichu nebo v hlavě, oni nás vyslyší vždy. Ať už pomoci s problémem, přáním... oni všechno vyslyší.

Každý člověk má svého osobního anděla. Někteří mají dokonce i víc. Každý anděl se s člověkem touží spojit, takže je jen na nás, jestli jim dáme tu možnost. Bohužel každý člověk má svoje 'racionální' uvažování, takže váš hlásek vám bude nejdřív říkat, že jste si to vše vymysleli, že je to ve vaší hlavě, ale není to tak! Poznáte to, jejich energie je úplně jiná, plná lásky. Stačí je o ni poprosit.

Každý si anděla představuje jinak. Andělé totiž nemají pohlaví, ani vzhled. Jsou to čisté energie a je na každém z nás, aby si svého andílka (nebo jakéhokoliv) představil, jak chce. Někdo si je představuje jako krásné ženy nebo muže s bílými křídly, někteří, jako gotické andělíčky, někteří si je představují pouze jako bílé světlo. Je to jen na Vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisy Sisy | Web | 5. března 2013 v 23:53 | Reagovat

Hezký článek :) Já svého Andílka znám půl roku (nebo s ním spíše komunikuji), a to by Vlčice nevěřila, jak se muj život změnil :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama