Démoni

3. března 2013 v 20:49 | Domii
Nechce se mi o nich moc psát, ale je důležité o nich vědět, abychom se jim mohli bránit.

Démoni jsou destruktivní energie, tedy opak konstruktivní energie (což jsou andělé například). Démoni nám chtějí škodit, živí se hlavně na našem strachu, ale také nenávisti a všech negativních pocitech. Jejich přítomnost (podle jejich síly) vám může způsobit třeba zkaženou náladu. Nebo když se necítíte někde dobře, je dost možné že tam někde je nějaký démon.

Na většinu z nich narazíte v nižších astrálních sférách (ti, se kterými se setkáváme ve snech, nebo když se bojíme temných zákoutí z nijakého důvodu). Tuhle většinu zvládne zničit kdejaký člověk, který se zabývá duchovnem, ale je tu pár 'šéfů' , se kterými není radno si zahrávat. Mezi démonické šéfy (někdy i princové pekel) patří (a myslím, že ty jména znáte, alespoň jedno) Lucifer, Satan, Belial a Leviathan. Na takové démony už nestačí jen láska a světlo.

Jejich přítomnost poznáte různě. Například úbytek sil. Strach z ničeho nic. Nebo chlad, divný pocit v místnosti. Dalším, dost "normálním" ukázem je noční můra. Před ní se jen tak neschováte, tam neutečete, dokud to neskončí. Větší démoni už dokáží způsobit, že se vám nic nedaří, máte špatnou náladu a oni se na ní s radostí živí. Opravdu majestátní průšvih vás čeká v případě, že se dáte do kupy s těmi esy.
Ještě bych zmínila posednutí, které vás může čekat při astrálním cestování, takže pozor.

Když jste dostatečně chytří, budete se snažit předejít tomu, abyste se s ním potkali a když už, zničit je.
Démony jde zničit světlem a láskou, já si většinou nechávám pomoci od svého andílka.
Předcházení:
Vyčištění místnosti, domu je dost účinné, ale musíte tomu pevně věřit. Dobré je mít také amulety, do kterých vložíte konstruktivní energii a ony to udržují za vás. Ochranné symboly na dveřích, oknech, zdech... jsou také dobré.
Meditace, a to každodenní vás uvolní a vy potom nemyslíte na žádné negace. Procházky v přírodě vás dobře naladí díky energii z lesa.

A důležitá rada: nevyvolávat. Žádný z démonů nemá čisté úmysly, nemá vás rád, ale chce vás vysát a zničit, aby z toho měl co nejvíce.
S démony je všeobecně špatné se pachtit, jakkoliv se vám zdají dobré jejich nabídky a jakkoliv rychle se splňují vaše sny pomocí jich, protože nakonec si vezmou víc, než můžete vůbec tušit, vysají vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama