Postavy

3. března 2013 v 19:42 | Domii
Popis postav je hodně, hodně stručný, protože jakékoliv popisování by mohlo odhalit děj a já nechci nikoho připravit o překvapení, kterých v seriálu není konce... ;)

Sookie je hlavní hrdinkou v True blood. Pracuje jako barmanka v 'Merlotte's bar and grill'.
Sookie umí číst myšlenky už od dětství. Její rodiče si to nechtěli připustit, tak jí považovali za psychicky nemocnou, což si o ní myslí i většina obyvatel města Bon Temps. To je také důvod, proč nikdy nerandila, přestože je hezká dost, jak o sobě sama prohlašuje.
Její rodiče uhynuli při záplavě, takže jí i Jasona vychovávala babička.
Spoilery si nechám pro sebe, sledujte seriál a všechno se dozvíte...
Bill je upír už nějakých 174 let. Stal se jím ve 30 letech v roce 1865. Miluje Sookie a snaží se jí ze všech sil chránit.
Spoilery si nechám pro sebe, sledujte seriál a všechno se dozvíte...


Jason Stackhouse pracuje na stavbě. Je to bratr Sookie.Sam Merlotte vlastní bar, ve kterém Sookie pracuje.
Je to i její velmi dobrý přítel a má ji hodně rád. Sam ale není obyčejný člověk, je to metamorf (umí se změnit v jakékoliv zvíře, hmyz chce).Tara Mae Thornton má velké problémy s udržením práce díky své výmluvnosti. Jednu dobu pracuje i u Sama jako barmanka. Její matka je alkoholička a ona se jí snaží pomoci ze všech sil, přestože ona jí jen ubližuje.Lafayette Reynolds je bratranec Tary a velký přítel Jasona. Je homosexuál. Je to dealer drog i véčka.Eric Nothman je upír, který vlastní bar Fangtasia. Je mnohem starší, než Bill, je mu něco přes 1000 let. Pohrdá téměř vším, ale má Sookie si hned oblíbí a chce ji. Je velmi mocný, nikdy nikdo neví, čeho je schopný a umí dost překvapit.Pam de Beaufort je upírka a vždy po boku Erica, kterému je neuvěřitelně loajální. Je spolumajitelka Fangtasie. Je nelítostná a nekompromisní. Nikdy nedělá nic co by nebylo v její prospěch.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama