Totemy, naše vnitřní já

8. března 2013 v 22:56 | Domii
Totemová zvířata jsou neuvěřitelně důležitá - můj názor (například protože když se bojíte a přivoláte si ho k sobě, cítíte se mnohem bezpečněji). Je občas těžké je najít, ale jakmile je najdete, jsou vám úžasnými rádci. Co to je? Jste to vy, je to vaše zvířecí já. Jakékoliv zvíře - krysa, medvěd, papoušek, ovce...
Existují meditace na objevení totemu, ale každému vyhovuje něco jiného. Nejlepší je mít něco svého (navíc většinou se objeví tehdy, kdy to nejméně čekáte). Každopádně sem dám dva typy:

1) Sedněte si, lehněte si - jak je vám to příjemné. Klasicky meditujte - buďte na vám příjemném místě, užívejte si to a co nejvíc se uvolněte. Jakmile budete uvolnění, zkuste na něj zavolat. Když přijde, zeptejte se na jméno, hrajte si s ním, buďte s ním - cokoliv budete chtít. Pro jistotu se zeptejte i na čtyři podoby (viz dole v článku). Když už budete odcházet, můžete mu říct, že se vrátíte.
Když nepřijde, nezoufejte. Může to být proto, že ještě nenastal čas, že se bojíte (i když se třeba bojíte, že ho neuvidíte, tak se nemusí ukázat). Jednou to zvládnete..:)

2) Opět si sedněte nebo lehněte do vám příjemné pozice a meditujte, uvolněte se. Představte si, jak vcházíte do zoo a procházíte okolo různých zvířat. Prohlížejte si je, ale jděte dál k dalšímu pavilonu. Otevřete dveře a uprostřed uvidíte židli. Na tu se usaďte a řekněte: "Mé zvíře, jsem tady, chceš-li, můžeš opustit své vězení, jsi volné." (Nebo něco v tom smyslu). Počkejte. Pokud se vám neukáže, buďte trpěliví. Řekněte mu, že k vám může přijít kdykoliv, že necháváte dveře otevřené. Je dost možné, že se vaše silové zvíře pak ukáže ve vašich snech, taky je možné ho o to požádat.

Ne každý hned dokáže objevit své totemové zvíře, ale každý ho má, i když ne takové, jaké si třeba představoval (jako vlka, draka nebo kočku).
Milují nás, ale POZOR! Díky tomu, že jsme dost ovlivňováni ošklivou (a zlou zlou zlou!) realitou, démoni se dostanou všude. Já jsem s tím měla zezačátku problém, dost se ve mně vyžívali. Ale nemusí to jen třeba ošklivé věci kterých se bojíte na první pohled, protože démoni zvládají cokoliv. Je proto dobré zeptat se jich na čtyři podoby (jedna je ta, kterou ukazují, druhá ta, kterou si myslí, že ukazují, třetí ta, jakou jsou a čtvrá jakou si myslí, že jsou). Pokud bude některá z podob ošklivá (to poznáte), rychle se s tou věcí rozlučte. Kdyby se cukal, taky s ním něco není v pořádku. Více o tom píše Lúmenn (má skvělý blog mimochodem, vůbec neuškodí ho celý prošmejdit :)). Má tam i dost dobrou radu:

"Požádej bytost, s níž jsi v kontaktu, aby se ti ukázala ve všech čtyřech podobách. Bude-li se ošivat a protestovat, vymlouvat se a vykrucovat, okamžitě od něj ruce pryč - je to démon nebo něco horšího, coí se vydává za bytost světla. Pokud ti je všechny bez řečí předvede a žádná z nich ti nebude podezřelá, máš vyhráno a je to bytost dobrá. A pokud ti je předvede, ale něco ti na tom nebude sedět, požádej ho znovu. Bytost světla nikdy nebude mít na sobě ostny, trny, temné a černé věci, krev, nějaké vředy, boláky nebo rány, masky, převleky, kosti, atd. Takže si toho všímej."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama